Relacja z meczu - Laura Chylice

Pewne zwycięstwo na wyjeździe.

W ostatni weekend rocznik 2010 rozgrywał wyjazdowe spotkanie z Laurą Chylice. Trener Mariusz Szewczyk kolejny raz miał ogromne powody do zadowolenia, ponieważ jego zawodnicy spisali się znakomicie.

Mecz zaczął się od bramki niezawodnej Zuzi Śmielak. Następnie do siatki po asyście Michała Kasperskiego trafił Patryk Zdulski, a na 3:0 podwyższył Olek Grzywacz. Później kolejne dwa gole zanotowała Zuzia (raz po podaniu Olka), po czym obsłużyła doskonałym dograniem Olka, który strzelił na 6:0. To nie był koniec festiwalu strzeleckiego – do siatki znów trafiła Zuzia, a potem kolejno: dwukrotnie Olek, Ksawery Bujańczyk, jeszcze raz Zuzia i Xawery Klucz. Trzynastą bramkę strzeliła nasza gwiazda meczu Zuzia Śmielak.

Świetna postawa całej drużyny. Nasi młodzi gracze w każdym meczu pokazują duże umiejętności i osiągają znakomite wyniki. Brawa dla całego rocznika 2010!