Mistrzowski finisz

Powiedzmy to głośno: Rocznik 2010 najlepszy w lidze!

W zeszły weekend rocznik 2010 Klubu Sportowego Konstancin rozgrywał w Oborach ostatnie spotkanie tego sezonu warszawskiej IV ligi okręgowej F1 Żak. W grupie 11 nasi młodzi piłkarze mieli bardzo wymagających przeciwników, a na koniec przyszło im się zmierzyć z drugą drużyną klubu MKS Piaseczno.

Strzelanie rozpoczął Przemek Nogalski. Później dwukrotnie na listę strzelców wpisała się Zuzia Śmielak, a następnie do głosu doszli goście, którzy wykorzystali jedną ze swoich sytuacji. Na 4:1 podwyższył Olek Grzywacz, później zaś mieliśmy koncert Zuzi – 3 bramki (jedna asysta Olka i jedna Xawerego Klucza).

Piaseczno się nie poddawało i zdobyło 2 kolejne gole. Mimo to KS dalej prowadził grę – 8 i 9 trafienie dla KS-u zanotował Olek. Goście także tworzyli sobie sytuacje, jednakże Zuzia była tego dnia w naprawdę wspaniałej formie i do swojego imponującego wyniku strzeleckiego dołożyła kolejne 4 bramki po podaniach Olka, Xawerego i Filipa Szymańskiego. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 13:7.

Po końcowym gwizdku będący na trybunach rodzice pogratulowali swoim dzieciom wspaniałego występu i nagrodzili je brawami za cały sezon. Rocznik 2010 mógł świętować wygranie całej ligi. Dziękujemy!