Relacja z meczu - MKS Piaseczno II

Rocznik 2010 idzie jak burza.

W weekend w Piasecznie miejscowy MKS zmierzył się z naszymi graczami z rocznika 2010. Młodzi zawodnicy trenera Mariusza Szewczyka znowu zademonstrowali bardzo dobrą formę i w świetnym stylu wygrali mecz.

Już w pierwszej kwarcie wynik wynosił 4:0 dla konstancinian. Gole zdobywali kolejno: Olek Grzywacz (asysta Zuzi), Ksawery Bujańczyk (asysta Olka) i dwukrotnie Zuzia Śmielak, której podawał Xawery Klucz.

W drugiej części meczu sytuacja uległa zmianie, a rywale podkręcili tempo gry. Piaseczno odrobiło straty i wyszło na prowadzenie 6:4. W tej kwarcie Przemek Borowski obronił rzut karny, ale niestety nie miał już żadnych szans przy dobitce. W następnej kwarcie udało się strzelić gola kontaktowego, którego autorem był Ksawery Bujańczyk.

Najwięcej emocji było w ostatniej odsłonie spotkania. Przy remisie 6:6 Przemek Borowski znów obronił rzut karny, a trzy strzelone bramki Zuzi dały pewną wygraną 8:6.

Następne spotkanie rocznika 2010 w tę sobotę o godzinie 10 na stadionie w Oborach. Do Konstancina-Jeziorny zawita UKS Lesznowola.