Relacja z meczu - Laura Chylice

LAURA BEZ SZANS​

Podopieczni trenera Mariusza Szewczyka kolejny raz popisali się doskonałą skutecznością.

W sobotę zawodnicy z rocznika 2010 podejmowali na własnym boisku lokalnego rywala Laurę Chylice. Derby zawsze wzbudzają duże emocje – nie inaczej było i tym razem. W tym ważnym meczu nasi piłkarze zagrali po prostu perfekcyjnie.

Już od pierwszego gwizdka sędziego gracze Klubu Sportowego Konstancin rozpoczęli ostrzał bramki przeciwnika. Jako pierwszy do siatki trafił Olek Grzywacz. Minutę później było już 2:0, kiedy swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyła Zuzia Śmielak. Następnie goście strzelili gola samobójczego. Nie minęło wiele czasu, a Zuzia oddała mocne uderzenie i kolejny raz pokonała golkipera Laury. W pierwszej kwarcie do bramki trafił również Ksawery Bujańczyk i Michał Kasperski.

Druga część spotkania wyglądała podobnie – bramkarz Laury miał mnóstwo pracy. 7 i 8 bramkę dla KS-u strzeliła Zuzia. Pochwalić należy także naszego bramkarza Przemka Borowskiego, który świetnie spisywał się między słupkami, a ponadto niczym słynny Brazylijczyk Rogerio Ceni przejmował piłkę i pędził pod bramkę rywala. Gola na 9:0 dołożył Olek.

Trzecia odsłona meczu to celne uderzenie „Borówki”, Ksawerego Bujańczyka oraz niesamowity hat trick Zuzi. W ostatniej kwarcie do siatki trafiali kolejno: Filip Szymański, któremu podawał Piotrek Pająk, Ksawery Klucz i Olek. Laurę było stać tylko na bramkę honorową i mecz zakończył się wynikiem 17:1.

To już trzecie zwycięstwo rocznika 2010 w tym sezonie, do tej pory piłkarze trenera Mariusza Szewczyka stracili punkty tylko w spotkaniu z Kosą Konstancin. Gratulujemy świetnej postawy! Następny mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:30 na orliku przy ulicy Chyliczkowskiej w Piasecznie, gdzie rywalem będzie lokalny MKS.

Autor: Rafał Lipski, źródło: http://www.kskonstancin.com/relacje/laura-bez-szans/