Relacja z meczu - UKS Lesznowola

Liczba strzelonych goli naprawdę robi wrażenie.

W sobotę swój pierwszy mecz ligowy rozegrał rocznik 2010 Klubu Sportowego Konstancin. Podopieczni trenera Mariusza Szewczyka zmierzyli się na wyjeździe z UKS-em Lesznowola. W meczu o wiele lepsi okazali się nasi reprezentanci, wysoko pokonując gospodarzy.

Zawodnicy z Konstancina od pierwszego gwizdka sędziego ruszyli ostro do ataku. Widać, że ciężkie treningi i systematyczna praca dają efekt. Pomógł również sierpniowy obóz w Białej Podlaskiej. Młodzi gracze konstruowali wiele ciekawych akcji, zdobywając ogółem zawrotną liczbę 14 bramek. Aż 8 z nich strzeliła będąca w znakomitej formie Zuzia Śmielak. Do bramki przeciwnika trafiali również: Olek (3 gole), Przemek Nogalski (2 trafienia) oraz Filip. Dzięki bardzo dobrej postawie naszego bramkarza „Borówki” oraz świetnej grze w obronie konstancinianie stracili tylko 3 gole i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszej ekipy 14:3.

– Od początku spotkania udawało nam się wygrywać dużo pojedynków 1 na 1, akcje były rozgrywane w ciekawy sposób, u zawodników widać postępy w rozumieniu gry. Każdy z zawodników rozegrał bardzo dobry mecz i jestem zadowolony ze stale czynionych postępów całej drużyny – powiedział po meczu trener rocznika 2010 Mariusz Szewczyk.

Gratulujemy wspaniałej postawy w starciu z Lesznowolą i nie możemy doczekać się kolejnych meczów. Najbliższe spotkanie ligowe już za tydzień o godzinie 14:30 na naszym stadionie, a rywalem będzie zespół Korony Góra Kalwaria. Zapraszamy na trybuny!

Skład z meczu z UKS-em Lesznowola: Borowski, Klucz, Śmielak, Szymański, Grzywacz, Kasperski, Nogalski, Pająk, Bujańczyk.

Autor: R. Lipski

Źródło: http://www.kskonstancin.com/relacje/pogrom-na-inauguracje/