Relacja: Tymbark, Konstancin CUP, sparing z Kosą Konstancin

W ostatnim czasie wzięliśmy udział w turnieju Tymbarku, który w naszym powiecie został rozegrany na boisku w Lesznowoli. Nasza drużyna która zaprezentowała się bardzo dobrze, ostatecznie zajęła 4 miejsce w całym Turnieju

.3 grudnia organizowaliśmy Turniej Konstancin CUP, w którym oprócz naszej ekipy uczestniczyły drużyny: Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Orły Zielonka, WAF Warszawa, UKS TKM Kąty, UKS Lesznowola. Turniej rozgrywany był w formule każdy z każdym. Na naszym turnieju nie prowadziliśmy klasyfikacji końcowej. Każda drużyna otrzymała Puchar oraz medale i drobne upominki za udział i dobrą zabawę. Dodatkowo nagrody otrzymali najlepsi zawodnicy z każdej drużyny oraz król strzelców oraz najlepszy bramkarz. W naszym zespole wyróżniony został Olek Grzywacz, który w całym turnieju grał świetnie i zdobył 6 bramek. Atrakcją turnieju była także maskotka klubu, Wilczek który bardzo chetnie pozował do zdjeć z zawodnikami oraz wziął udział w meczu trenerze vs zawodnicy.

W ostatnią sobotę rozegraliśmy, kolejny sparing tym razem z drużyną Kosy Konstancin. Mecz był bardzo wyrównany i obie drużyny strzeliły mnóstwo goli. Dla nas strzelali Olek, Zuzia, Filip, Xawery K. Przemek B,  Przemek N,Ksawery, dla nie których zawodników były to pierwsze gole zdobyte w meczu z inna drużyna, dlatego radość była niesamowita i ciężka do opisania :)

A przed nami ostatnie treningi w tym roku i czas na podsumowanie na klubowym zakończeniu, które odbędzie się na hali GOSIR w niedziele 17.12 o godzinie 10

W galerii dostępne są zdjęcia z turniejów