OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY – BIAŁA PODLASKA 2018 31.07.2018 – 07.08.2018

Cennik i zapisy: Cena zawiera przejazd, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie oraz wynajem obiektów sportowych.

1050 zł -> wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa do dnia 28.02.2018 1000 zł -> wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa do dnia 28.02.2018 (w przypadku rodzeństwa)

1200 zł -> wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa do dnia 30.04.2018 1100 zł -> wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa do dnia 30.04.2018 (w przypadku rodzeństwa)

1350 zł -> wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa po dniu 30.04.2018

Zaliczka w wysokości 450 zł jest płatna w terminach wyznaczonych w powyższym cenniku. Druga rata za uczestnictwo zawodnika w obozie przygotowawczym płatna jest do 30 czerwca 2018. Tylko wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa jest równoznaczne z zapisaniem dziecka na obóz. Zaliczka jest bezzwrotna. W przypadku, gdy z danego rocznika zapisze się mniej jak 7 chłopców, klub zastrzega sobie prawo wycofania oferty dla danego rocznika. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z trenerami właściwych dla przynależności dziecka roczników.

Zakwaterowanie: Dom Studenta AWF. Dom Studenta znajduje się na terenie obiektu sportowo-rekreacyjnego AWF BP i jest usytuowany przy stadionie lekkoatletycznym i innych obiektach sportowych. Kompleks AWF jest położony 4 minuty drogi od centrum Białej Podlaskiej. Dom Studenta posiada 435 miejsc noclegowych w czterech budynkach na terenie AWF. Każdy pokój wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny, lodówki, telewizory oraz internet Wi-Fi. Na każdym piętrze Domu Studenta znajduje się świetlica, pralnia i suszarnia.

Posiłki podczas obozu zapewnia nam znajdująca się na terenie obiektu restauracja. W ciągu dnia serwowane są trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolacja. -> awf-bp.edu.pl

Zaplecze sportowe: Kompleks Sportowy AWF BP. W Białej Podlaskiej znajduje się jedna z najlepszych baz sportowo-rekreacyjnych w naszym kraju, co potwierdza fakt, że na terenie AWF BP znajduje się elitarna Szkoła Trenerów PZPN, której dyrektorami są Stefan Majewski i Dariusz Pasieka, oraz gdzie przygotowują się młodzieżowe reprezentacje Polski. Na terenie AWF znajdują się trzy hale sportowe, cztery sale sportowe, siłownia, korty tenisowe, trzy boiska wielofunkcyjne, stadion lekkoatletyczny, kompleks boisk piłkarskich oraz pływalnię z Aquaparkiem.

Program: Przede wszystkim dzień składa się z dwóch treningów piłkarskich oraz porannych zajęć gimnastyczno-motorycznych. Ponadto w ramach urozmaicenia obozu zawodnicy będą mieli możliwość rozegrania kilku sparingów z rówieśnikami z innych klubów przebywających na zgrupowaniu w Białej Podlaskiej. Obóz jest również bardzo ważnym okresem w przygotowaniu naszych zawodników do rundy jesiennej w rozgrywkach MZPN, dlatego też zależy nam, aby jak najwięcej zawodników naszego klubu pojechało na obóz, co pozwoli trenerom odpowiednio przygotować chłopców do uczestnictwa w meczach ligowych.

Szczegółowy program obozu oraz menu zostaną przedstawione uczestnikom najpóźniej 7 dni przed wyjazdem na obóz