Nabór do KS Konstancin!

NABÓR

Akademia Piłkarska Klubu Sportowego Konstancin organizujenieprzerwanynabór ciągły dla chłopców i dziewczynekw różnych kategoriach wiekowych (już od 4. roku życia):

• skrzat: 4-6 lat;
  • żak: 7-9 lat;
  • orlik: 10-11 lat;
  • młodzik: 12-13 lat;
  • trampkarz: 14-15 lat;
  • junior młodszy: 16-17 lat.

W naszym klubie nie jest prowadzona selekcja. Ponadto do drużyny można dołączyć w dowolnym momencie sezonu.

• CELE

Podstawowym celemAkademii Piłkarskiejjest szkolenie przyszłych zawodników dla pierwszej drużynyKS-u Konstancin, innych miejscowych zespołów oraz dla klubów występujących w najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce. Mimo wszystko najważniejszymi celami są wychowawczy, edukacyjny oraz sportowy. Chcemy nauczyć dzieciumiejętności bycia częścią grupy, współzawodnictwa głównie poprzezzabawę, ale również odpowiednie ćwiczenia. Istotną kwestą jest, aby gra w piłkę nożną sprawiała przyjemność i radość, dlatego też nasz sztab szkoleniowy na każdym kroku pomaga dzieciom pokonywać własne lęki oraz trudności. Przywiązujemy również wagę do odpowiedniego zachowania dzieci poza boiskiem oraz ich wynikami w nauce. Staramy się rozwijać dzieci jako piłkarzy, ale również jako ludzi.

• GDZIE TRENUJEMY?

Zajęcia odbywają na boiskach treningowych KS-u Konstancin znajdujących się w Oborach –3 minuty drogi samochodem z centrum Konstancina-Jeziorny.

-> Więcej informacji na temat bazy treningowej

• DLA KOGO JEST AKADEMIA?

Treningi piłkarskie są skierowane do chłopców i dziewczynek już od 4. roku życia chcących rozwijać swoje umiejętności piłkarskie.

• JAK DOŁĄCZYĆ DO AKADEMII?
  1. Przyjdź na 2 otwarte treningi zapoznawcze w Akademii.
  2. Wypełnij deklarację zawodniczą, którą przekaże trener po drugim treningu zapoznawczym.
  3. Dołącz do rodziny Klubu Sportowego Konstancin na dłużej – trenuj i baw się razem z nami!
  • KONTAKT

Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu treningów są dostępne na poszczególnych stronach roczników, do których odnośniki widnieją na górze strony, oraz u koordynatora Akademii Piłkarskiej. Dane kontaktowe do trenerów drużyn dostępne są w zakładcekontakt.

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem:

Mariusz Szewczyk