MOC TRAFIEŃ Z PIASECZNEM

Zawodnicy z rocznika 2010 rozegrali bardzo dobre i niezwykle ciekawe spotkanie z lokalnym rywalem. Goli nie brakowało.

W sobotę piłkarze rocznika 2010 Klubu Sportowego Konstancin zmierzyli się w Piasecznie w meczu sparingowym z drugą drużyną MKS-u. Obie drużyny były w bardzo dobrej formie i zaprezentowały wiele naprawdę ładnych akcji.

Padło wiele goli z obydwu stron, choć jak wszyscy wiemy, w tego typu spotkaniach nie wynik się liczy, a dobra zabawa i postawa młodych zawodników. Aż pięć goli dla Konstancina zdobył Olek Grzywacz, niewiele mniej, bo trzy trafienia zanotowała Zuzia Śmielak. Po jednej bramce strzelili: Michał Kochanek, Julek Mazurkiewicz, Filip Szymański i Przemek Nogalski.

Podopieczni trenera Mariusza Szewczyka rozegrali kolejne świetne spotkanie, które z pewnością mogło podobać się kibicom.

Skład Klubu Sportowego Konstancin: Borówka, Przemek, Olek, Xawery, Zuzia, Patryk, Filip, Michał, Julek, Piotrek

Autor: R. Lipski ,

Źrodło: http://www.kskonstancin.com/relacje/moc-trafien-z-piasecznem/